Art Passion
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Rpg forum ^^
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pauză la piscină

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
M. Julie

M. Julie


Mesaje : 119
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : bolul cu înghețată

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 2:38 pm

Ieșise zâmbind ca de obicei pe terasă în costumul de baie. Privi în jur, observând piscina. Alergă încet spre aceasta și la un momentdat, sărind în apă, scufundându-se.
Sus In jos
Rose

Rose


Mesaje : 6
Data de inscriere : 03/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 2:14 am

Am ajuns la piscina dandu-mi rochita jos ramanand intr-un costum de baie rosu. M-am asezat pe un sezlong inchizand ochii.
Sus In jos
Akihiko

Akihiko


Mesaje : 16
Data de inscriere : 02/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 2:24 am

Ateriza si Aki pe la piscina , doritor de putin balaceala si ceva distractie.Merse in dreptul unui sezlong , aruncandu-si rucsacul pe el , apoi se dezbraca de haine , punandu-le tot acolo , ramanand intr-o pereche de boxeri negri.Privi spre piscina , apoi o lua la fuga , aruncandu-se in apa.
Sus In jos
Rose

Rose


Mesaje : 6
Data de inscriere : 03/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 2:38 am

Am deschis ochii ridicandu-ma in sezut privind in jur. Am cascat plictisita ridicandu-ma de pe sezlong. M-am asezat pe marginea piscinei avand picioarele in apa.
Sus In jos
Misaki~

Misaki~


Mesaje : 13
Data de inscriere : 02/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 12:25 pm

Se plimba încet pe marginea piscinei, având un costum de baie negru pe ea. Privea atentă la cei din piscină, indecisă dacă să intre sau nu, nu era tocmai expertă la înnot. Oftă scurt, continuând să avansese.
Sus In jos
Akihiko

Akihiko


Mesaje : 16
Data de inscriere : 02/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 12:53 pm

Cand sari , se dusese spre fundul apei , asa ca acum scoase capul la suprafata , luand cateva guri bune de aer si trecandu-si usor mana prin par care i se lipise de fata"Pff poate ar trebui sa ma mai tund"gandi el apoi se relaxa incepand sa faca pluta.
Sus In jos
Cathy

Cathy


Mesaje : 165
Data de inscriere : 02/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 2:10 pm

Era in costumul ei roz de baie , isi facu` avant si sari langa tip stropindu`l , iesi apoi la suprafata razand slab .
Sus In jos
Akihiko

Akihiko


Mesaje : 16
Data de inscriere : 02/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 2:19 pm

Inchise ochii , cans simti ca incepuse sa ploua , apoi ii redeshise cand se termina , se opri din facut pluta , scuturandu-si capul de cateva ori pentru a scapa de apa , caci tocmai i se uscase si lui fata si acum era iar uda.Si daca tot era uda , se scufunda.
Sus In jos
Cathy

Cathy


Mesaje : 165
Data de inscriere : 02/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 2:32 pm

Zambi .
-Nu te-ai suparat ? ii zise cand el se ridica la suprafata
Sus In jos
Akihiko

Akihiko


Mesaje : 16
Data de inscriere : 02/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 3:18 pm

-Hm?Poate da sau poate nu...Cine stie?replica el scufundandu-se din nou , inotand pe sub apa , pana in dreptul fetei apoi o apuca de picior tragand-o la fund , eliberand-o si iesind la suprafata caci lipsa oxigenului isi facea simtita prezenta.
Sus In jos
Cathy

Cathy


Mesaje : 165
Data de inscriere : 02/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 3:38 pm

Tusi , dupa ce iesi la suprafata .
-Multumesc ! zise razand
-Acum sunt uda de`a inelea . murmura zambind
-Eu sunt Cathy . se prezenta scurt dandu-si parul din ochi.
Sus In jos
Akihiko

Akihiko


Mesaje : 16
Data de inscriere : 02/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 3:49 pm

-Cu placere , nu am facut nimic mai mult decat a returna favoarea.Hm incantat , Cathy!Pff eu ma numesc Akihiko , mai pe scurt Aki , se prezenta deasemenea tanarul.Se uita putin in jurul sau , apoi se scufunda iar , nu inainte de a afisa un zambet ciudat.
Sus In jos
Cathy

Cathy


Mesaje : 165
Data de inscriere : 02/02/2010

Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 3:51 pm

-Hm..incantata . zise dand din cap chiar daca baiatul se scufunda .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pauză la piscină Empty
MesajSubiect: Re: Pauză la piscină   Pauză la piscină Icon_minitime

Sus In jos
 
Pauză la piscină
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Art Passion :: Home :: Piscina-
Mergi direct la: