Art Passion
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Rpg forum ^^
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Noapte de groaza

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Ayano.
Admin
Ayano.


Mesaje : 56
Data de inscriere : 27/07/2008

Noapte de groaza Empty
MesajSubiect: Noapte de groaza   Noapte de groaza Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:24 pm

Am coborat incet in sufragerie imbracata doar intr-o rochita mov subtire. Am aprins lumina insa peste 5 minute s-a intrerupt.
-Pana de curent imi trebuia, am murmurat incet indreptandu-ma catre fereastra, urmarind cum picaturile de ploaie se lovesc de geam.
Sus In jos
http://art-passion.heavenforum.com
Alice.

Alice.


Mesaje : 57
Data de inscriere : 02/02/2010

Noapte de groaza Empty
MesajSubiect: Re: Noapte de groaza   Noapte de groaza Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:30 pm

Alice era in camera ei.Nu putea sa doarma.Lua telecomanda, si incerca sa deschida televizoru', da' nu putea.Si-a dat seama ca se luase curentu'.Isi lua telefonu' de pe masuta, si se indrepta spre sufragerie.
Sus In jos
Ayano.
Admin
Ayano.


Mesaje : 56
Data de inscriere : 27/07/2008

Noapte de groaza Empty
MesajSubiect: Re: Noapte de groaza   Noapte de groaza Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:35 pm

Am inceput sa ma plimb prin camera, asteptand sa revina curentul. Incerca din nou intrerupatorul dar fara succes. Se intinse pe canapea oftand.
Sus In jos
http://art-passion.heavenforum.com
Alice.

Alice.


Mesaje : 57
Data de inscriere : 02/02/2010

Noapte de groaza Empty
MesajSubiect: Re: Noapte de groaza   Noapte de groaza Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:37 pm

Ajunse in sufragerie, apoi incerca sa lumineze cu telefonu' prin camera, da' ghinion.Bateria murise.
-Pff...
Sus In jos
Ayano.
Admin
Ayano.


Mesaje : 56
Data de inscriere : 27/07/2008

Noapte de groaza Empty
MesajSubiect: Re: Noapte de groaza   Noapte de groaza Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:43 pm

M-am dat jos de pe canapea uitandu-ma inspre usa.
-Alice...am spus eu uitandu-ma la persoana ce statea in fata mea.
Sus In jos
http://art-passion.heavenforum.com
Alice.

Alice.


Mesaje : 57
Data de inscriere : 02/02/2010

Noapte de groaza Empty
MesajSubiect: Re: Noapte de groaza   Noapte de groaza Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:49 pm

Nu observasem persoana din fata mea.
-Ayno?Ce faci aici?
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

Noapte de groaza Empty
MesajSubiect: Re: Noapte de groaza   Noapte de groaza Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:59 pm

AM intrat in camera de zi butonand telefonul.Nu observasem ca era pana de curent asa ca mam impiedicat de ceva si am picat.
-La naiba.am spus.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noapte de groaza Empty
MesajSubiect: Re: Noapte de groaza   Noapte de groaza Icon_minitime

Sus In jos
 
Noapte de groaza
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» noapte alba

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Art Passion :: Home :: Camera de zi-
Mergi direct la: