Art Passion
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Rpg forum ^^
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Printre randuri si cuvinte

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Ayano.
Admin
Ayano.


Mesaje : 56
Data de inscriere : 27/07/2008

Printre randuri si cuvinte Empty
MesajSubiect: Printre randuri si cuvinte   Printre randuri si cuvinte Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 5:11 pm

Am intrat in sala de literatura fara prea mare zgomot. M-am asezat intr-o banca de langa fereastra. Mi-am scos din geanta in forma de ursulet panda un caiet pe care am inceput sa insir niste idei fara noima.
Sus In jos
http://art-passion.heavenforum.com
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

Printre randuri si cuvinte Empty
MesajSubiect: Re: Printre randuri si cuvinte   Printre randuri si cuvinte Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 1:48 am

AM intrat in sala de literatura cuc astile in urechi si neobservand-o pe Ayano.M-am asezat in banca a patra de la geam.Mi-am socs un caiet din geanta si am inceput sa scriu versurile unei melodii facute de mine...
,,poate poate o pot canta la pian"mam gandit continuand sa scriu.
Sus In jos
Ayano.
Admin
Ayano.


Mesaje : 56
Data de inscriere : 27/07/2008

Printre randuri si cuvinte Empty
MesajSubiect: Re: Printre randuri si cuvinte   Printre randuri si cuvinte Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 10:49 am

Am ridicat capul din foaie uitandu=ma in jur. M-am intors in spate si am vazut-o pe Maya. M-am mutat in banca din fata ei.
-Cantec? am spus uitandu-ma pe foaie.
Sus In jos
http://art-passion.heavenforum.com
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

Printre randuri si cuvinte Empty
MesajSubiect: Re: Printre randuri si cuvinte   Printre randuri si cuvinte Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:52 pm

-Mda..am spus.Tu ce faci?NU a iesit chiar foarte bine dar nu aveam ce face.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre randuri si cuvinte Empty
MesajSubiect: Re: Printre randuri si cuvinte   Printre randuri si cuvinte Icon_minitime

Sus In jos
 
Printre randuri si cuvinte
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Printre rafturi
» Printre morminte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Art Passion :: School of Arts :: Sala de Literatura-
Mergi direct la: