Art Passion
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Rpg forum ^^
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pe malul lacului

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Ayame

Ayame


Mesaje : 69
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 9:38 pm

Stateam pe malul lacului privind luna plina ce sa reflecta in lacul stralucitor.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:01 am

Ma plimbam cu castile in urechi ascultand o melodie trista.Cateva lacrimi se prelingeau pe obraz dar nu mam chinuit sa le sterg.
Sus In jos
Ayame

Ayame


Mesaje : 69
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:02 am

Am observato pe fata si am vazut ca era trista asa ca am sarit in bratele ei.-Maya ce faci?
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:03 am

Am tresarit cand sar Ayame la mine in brate dar am imbratisat-o si eu zambind.
-Pe aici..nu aveam ce face tu?
Sus In jos
Ayame

Ayame


Mesaje : 69
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:04 am

-Pai ma plictiseam,ma plictiseam ooo da si am uitat ma plictiseam zic razand
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:06 am

AM inceput sa rad si mam asezat pe marginea lacului facandu-i semn sa se aseze.
-Mda..am priceput ca te plictiseai si iar te plictiseai.Cati ani ai?am spus fara sa imi dau seama.
Sus In jos
Ayame

Ayame


Mesaje : 69
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:11 am

-Pai 18 scria in buletinul meu ultima data cand lam atins acum cred ca tot asa..tu?zic asezanduma langa fata
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 10:21 pm

-19..am spus uitandu-ma la luna.Multi inainte.am spus zambind. ,,Cata liniste este pe aici"mam gandit.
Sus In jos
Ayame

Ayame


Mesaje : 69
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 12:31 pm

-Vrei sa inotam o intrez razand..adica e calda apa nu cred ca racim....
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:57 pm

-Sigur.am spus.Ma bag direct cu hainele pentru ca nu mai am chef sa ma shimb.AM spus zambind.MI-am dat adidasi jos si mi-am bagat picioarele in apa.
-E calda.am spus.
Sus In jos
Ayame

Ayame


Mesaje : 69
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 4:10 pm

Miam dat jos hainele ramanand in lenjerie intima si ma arunc in apa apoi arunc cu apa in fata..-Hai nu intri intreb razand
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 5:33 pm

amimtrat in apa fara prea multe plangeri.Am inceput sa inot si am intrebat.
-Este adanca?
Sus In jos
Ayame

Ayame


Mesaje : 69
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 7:28 pm

-Nu prea spun eu razand apoi ma gandesc ca nu ar strica sa o sperii pe fata si ma bag la fund..-Aaaaa aici este un crocodil ajutorr strig eu cat ma tine gura zbatanduma.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 8:35 pm

-Da da sigur.Nu ma pacalesti asa usor..daca erau crocodili rrebuia sa fie un semn sau ceva de genu ca nu este voie sa innoti in lac.am spus zambind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pe malul lacului Empty
MesajSubiect: Re: Pe malul lacului   Pe malul lacului Icon_minitime

Sus In jos
 
Pe malul lacului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Art Passion :: Outside the City :: Lacul-
Mergi direct la: