Art Passion
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Rpg forum ^^
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La subsol...

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Rose

Rose


Mesaje : 6
Data de inscriere : 03/02/2010

La subsol... Empty
MesajSubiect: La subsol...   La subsol... Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 2:02 am

M-am gandit sa cobor la subsol curioasa sa aflu cum era acolo. Am coborat, dar nu fara sa ma impiedic de cateva ori. Priveam in jur, dar nu vedeam nimic din cauza intunericului.
Sus In jos
Akihiko

Akihiko


Mesaje : 16
Data de inscriere : 02/02/2010

La subsol... Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 2:28 am

Langa cealalta intrare in subsol , in fata usii metalice statea Aki , gandindu-se daca sa intre sau daca nu , desi habar nu avea ce era pe acolo , pana la urma curiozitatea il domina ca de fiecare data , asa ca deschise larg usa , intrand inauntru si ianintand cu grija sa nu faca ceva gresit.
Sus In jos
Rose

Rose


Mesaje : 6
Data de inscriere : 03/02/2010

La subsol... Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 2:34 am

MA plimbam prin intuneric vrand sa gasesc intrerupatorul, dar am dat cu capul de un dulap.
-Auch, asta a durut! am zis eu destul de tare.
Sus In jos
Akihiko

Akihiko


Mesaje : 16
Data de inscriere : 02/02/2010

La subsol... Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 12:14 pm

Continua sa mearga , apoi se opri brusc , simtind ceva umed la nivelul picioarelor.
-Eh?Nu-mi spune?Am nimerit prin apa , grozav acum sunt ud...pff...scoase mobilul pentru a lumina in jurul sau , apoi observa ca pe de o parte si de alta aveai loc sa mergi fara sa te uzi , trecu pe partea dreapta , scuturandu-si putin picioarele.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La subsol... Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... Icon_minitime

Sus In jos
 
La subsol...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Art Passion :: Home :: Subsol-
Mergi direct la: