Art Passion
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Rpg forum ^^
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 o plimbare prin gradina

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

o plimbare prin gradina Empty
MesajSubiect: o plimbare prin gradina   o plimbare prin gradina Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 1:44 am

Era destul de tarziu si ma-m trezit in gradina plimbandu-ma.Am luat-o pe carare pe langa trandafiri.Vantul incepu sa bata dar mie nu imi pasa chiar daca simteam frigul.
-Ce liniste..am soptit.
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 35
Data de inscriere : 02/02/2010

o plimbare prin gradina Empty
MesajSubiect: Re: o plimbare prin gradina   o plimbare prin gradina Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:35 am

Eram asezat la tulpina unui pom avand ochii inchisi.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

o plimbare prin gradina Empty
MesajSubiect: Re: o plimbare prin gradina   o plimbare prin gradina Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:43 am

ma plimbam pe carare si mam oprit la o tufa de trandafiri sangerii.M-am lasat in genunchi vrand sa rupunul dar mam taiat in spini.
-La naiba!am spus.
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 35
Data de inscriere : 02/02/2010

o plimbare prin gradina Empty
MesajSubiect: Re: o plimbare prin gradina   o plimbare prin gradina Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:50 am

Mi-am deschis ochii privind in jur. Langa o tufa de trandafiri am zarit-o pe Maya. M-am ridicat in picioare indreptandu-ma spre ea.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

o plimbare prin gradina Empty
MesajSubiect: Re: o plimbare prin gradina   o plimbare prin gradina Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:51 am

Ma-m ridicat si cand mam intors am dat de Alex..mam uitat ciudat la el dar nu am spus nimic.
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 35
Data de inscriere : 02/02/2010

o plimbare prin gradina Empty
MesajSubiect: Re: o plimbare prin gradina   o plimbare prin gradina Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:52 am

-S-a intamplat ceva? am intrebat-o eu privind-o.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

o plimbare prin gradina Empty
MesajSubiect: Re: o plimbare prin gradina   o plimbare prin gradina Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:54 am

-nu chiar...am spus incercand sa imi ascund mana care sangera...Ce faci aici?
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 35
Data de inscriere : 02/02/2010

o plimbare prin gradina Empty
MesajSubiect: Re: o plimbare prin gradina   o plimbare prin gradina Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:58 am

M-am incruntat putin observand ca ii sangera mana.
-Ce ti s-a intamplat? am intrebat-o luand mana ei ranita intr-a mea.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

o plimbare prin gradina Empty
MesajSubiect: Re: o plimbare prin gradina   o plimbare prin gradina Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:01 am

-M-am intepa.am spus incercnad sa ii evit privirea...,,mda..."mam gandit .
Sus In jos
Continut sponsorizat





o plimbare prin gradina Empty
MesajSubiect: Re: o plimbare prin gradina   o plimbare prin gradina Icon_minitime

Sus In jos
 
o plimbare prin gradina
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o plimbare..
» prin ploaie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Art Passion :: Home :: Gradina-
Mergi direct la: