Art Passion
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Rpg forum ^^
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ceva pasii noi

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 1:58 pm

Am intrat in sala de dans uitandu-ma daca mai este cineva,spre norocul meu nu mai era nimeni in afara de mine.Am dat drumul la muzica si am inceput sa fug catre perete si sa ma dau peste cap..m-am pus intr-o mana incepand sa ma invart.
Sus In jos
M. Julie

M. Julie


Mesaje : 119
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : bolul cu înghețată

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 2:09 pm

Ca și de când ar fii cunoscut locul mai bine ca nimeni altcineva, dădu buzna în sala de dans. Purtând niște pantaloni mulați albaștrii și un singur tricou alb, se gândi a repeta unele mișcări, abia la mijlocul sălii deschizând bine ochii și observând'o pe fată.
-Ops...se pare că e ocupat...
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 2:12 pm

M-am oprit din dans si am zambit.,,Ehh nu e nici o problema"mam gandit.
-Ehh..nui nimic.Poti repeta oricum ar trebui sa iau o pauza.Am spus zambind.Sunt Maya.
Sus In jos
M. Julie

M. Julie


Mesaje : 119
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : bolul cu înghețată

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 2:15 pm

-Julie, încântată. Apropo... dansezi superb, îmi place stilul tău. replică în timp ce schiță un zâmbet larg pe față. Dispărând în câteva clipe și începând săși încălzească mușchii, făcând câteva mișcări de balet.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 2:19 pm

-Mersi...de asemenea.Eeee..nu dansesz chiar asa de bine.Este dans de strada am spus dand din umeri.Faci balet?
Sus In jos
M. Julie

M. Julie


Mesaje : 119
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : bolul cu înghețată

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 2:21 pm

Cu spatele la tânără, își aplecă capul pe spate și îndoinduși ușor genunchii, privind'o.
-Se poate spune... deși este mai mult o bază pentru mine.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:50 pm

-Aha..am spus cu subinteles.M-am lasa in jos pana ce am simtit ca stau pe parchet uitandu-ma la ea cum danseaza.
Sus In jos
M. Julie

M. Julie


Mesaje : 119
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : bolul cu înghețată

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 4:06 pm

Mai repetă câteva minute în pași de balet, apoi trecuseră la mișcări de hip-hop, mai vechi.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 9:26 pm

M-am ridicat intr-un final si am inceput sa continui niste miscari de danas,mai simple.Am inceput ceva mai greu pana ce nu am mai putut.
Sus In jos
M. Julie

M. Julie


Mesaje : 119
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : bolul cu înghețată

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 9:28 pm

Se oprise, privind'o atent pe fată.
-Ești bine? Nu ar trebuii să o iei astfel...
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 9:34 pm

-Da sunt bine.obisnuinta.am spus zambind obosita.Am picat in genunchi uitandu-ma la pamant si respirand neregulat.Mi se intampla uneori cand exagerez.
Sus In jos
M. Julie

M. Julie


Mesaje : 119
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : bolul cu înghețată

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 9:41 pm

-Sigur e în regulă, ai nevoie de ceva anume? întrebă, apropiinduse de fată și punându'i o mână pe umăr.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 12:38 am

-Nu acum nu am nevoie de nimic.Doar trebbuie sa iau o pauza ianite sa pic cu totul.am spus zambind.Mersi dar chiar nu pot face nimic mai mult.
Sus In jos
M. Julie

M. Julie


Mesaje : 119
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : bolul cu înghețată

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 1:25 pm

-Bine.. atunci. murmuă și se îndreptă spre casetofon, privind cd'urile de lângă el.
-Hm.. ce muzică mai este? "Oare se poate dansa rumba și fără muzică?"
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 86
Data de inscriere : 02/02/2010

ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 10:22 pm

-Nu stiu.am spus ridicandu-ma si punandu-ma pe perete.Uitate sa vezi.Am inceput sa resprir cat de cat normal dar in urmatorul moment mam trezit in geunchi uda leorca si deabia respiram.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ceva pasii noi Empty
MesajSubiect: Re: ceva pasii noi   ceva pasii noi Icon_minitime

Sus In jos
 
ceva pasii noi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Art Passion :: School of Arts :: Sala de Dans-
Mergi direct la: